Aktualnie biegają z nami

Nasze ukochane czworonogi. Na co dzień są „zwykłymi” psami, mieszkającymi w naszych domach. Uwielbiają leżeć na kanapie, spać pod kołdrą. Są świetnymi towarzyszami podczas pieszych wędrówek. Jednak gdy są na treningu czy czują atmosferę zawodów, zmieniają się w psy flyballowe, pełne pasji, zacięcia i determinacji. Flyball to dla nich świetna zabawa, gdzie pracuje ciało i umysł.

RatajkaPB 4,11s
Whippet
W swoim mniemaniu mogłaby być jedynym psem na świecie. Kocha swoich ludzi okazując to niezapowiedzianymi falami buziaków prosto w nos. Pies sprężynka o hipnotyzującym spojrzeniu i znikomej mimice. Praca z nią to wielka przyjemność (kujon!), najchętniej wykonuje zadania kiedy sama je wymyśla 😉 Nie ma co ukrywać – najbardziej rozpieszczony pies w domu 🙂

TripPB 3,59s
Mix
Mały Rudy Robol. Na treningach i spacerach nie ma siły, która by go zatrzymała. Zawsze zaangażowany w 100% swoimi całymi 10kg mięśni. Prędkości, które osiąga sprawiają że ciężko go zobaczyć, za to na pewno można go usłyszeć (a strasznie przeklina!). Ekspert od spraw wgramoleń pod koce, kołdry czy psie norki. 

Lola – PB 4,41s
Mix
Wieczna optymistka, kochająca cały świat. Uwielbia spędzać czas z ludźmi i robić wszystko to co oni. Gdy chce się zrelaksować pływa zataczając kółka na środku jeziora. Jest urodzonym sportowcem, który zafiksowany jest na osiągnięcie celu. Uwielbia pogoń za jesiennymi listkami i pochłanianie całej uwagi kosmosu.

Thor – PB 4,15s
Mix
„Nasz Pokemon dobrze znany to Zubat Thorciem nazywany ;)”. Oryginalny z wyglądu wulkan energii przepełniony miłością. Skoczny, zwinny i niepokorny młodzieniec, który równie mocno kocha flyball co wylegiwanie się pod kocykiem.

Kiri – PB 3,54s
Border Whippet
​Szalona Ruda, flyball ma we krwi – córka biegających we Fractalu Ratajki i Arszika. Urodzony aporter, zawsze chętna i gotowa do pracy, wszędzie jej pełno. Kiedy zaczyna coś robić słyszy ją co najmniej całe miasto. Uwielbia skakać, biegać i rozdawać soczyste buziaki, nie zważając na jakiekolwiek protesty. 😉

Jabol – PB 3,58s
Border Whippet
Syn biegających we Fractalu Ratajki i Arszika. Przepełniony miłością do świata tygrysek, który ciągle myśli, że jest malutkim szczeniaczkiem. Wspaniały kompan na długie spacery. Poważnie podchodzi do każdego zadania, zwłaszcza jeśli jest to wdrapywanie się człowiekom na kolana 😉

Kent – PB 3,61s
Whippet
Lubi jak się coś dzieje, jest afera albo trzeba komuś wpipkolić. Osiedlowy Seba. A mimo to, w domu nazywany jest Wąskim Księciem. <3 Kocha spać pod kołdrą i zawsze można liczyć, że w łóżku przetransformuje się w grzejkulkę.

Lilkim – PB 4,52s
Lil’Kim jest mieszańcem adoptowanym z Mazowsza. Doskonały przykład na to, jak wielką siłę mają media społecznościowe. Jej tymczasowa właścicielka, zachwalała ją tak mocno na grupie flyballowców, że błyskawicznie przyspieszyło to decyzję obecnych właścicieli, Agaty i Marcina, o posiadaniu drugiego psa. Lil’Kim okazała się bardzo pojętną uczennicą zarówno w domu jak i na treningach i równo po 1,5 roku od pierwszej wizyty na zajęciach z drużyną, zadebiutowała na swoich pierwszych zawodach flyballowych – Mistrzostwach Europy !

Lucyfer- PB 4,23s
Mix
Spacerek do parku? Ale nuda. Prawdziwy fun to błoto w sierści, kilometry w nóżkach i zęby wbite w szarpak. Uzależniony od ruchu, niecierpiący rutyny, humorzasty jak sam diabeł.

Atom – PB 3,62s
Whippet
Zupełnie nieoczekiwanie stał się najmłodszym członkiem domowego stada i tego samego dnia pojawił się na treningu flyball. Kocha wszystkich, a najbardziej ptaszki, za którymi gania jak szalony. W domu uwielbia wtulić się w swojego człowieka, ale na dworze odpala rakiety. Na zawodach flyball zadebiutował w sezonie 2020 jako członek składu Fractal.

Furia – PB 3,93s
Border Collie
Niewielka borderka, na co dzień spokojna, zrównoważona i przekochana . Za to na flyballowym torze udowadnia zasadność swojego imienia. Kocha rywalizację i ściganie.

Varda – PB 3,67s
Czeska córka Tripa. Kradnie buziaki i hranolky. Biega z miłości, tak osiąga prędkość naddźwiękową. Imię na cześć bogini gwiazd, którą przecież jest.


Hasta – PB 3,61s
Mix
Jeżeli ktoś cię zaczepi, mów: „Naskocz mi”. A jeżeli chcesz na kimś zrobić wrażenie, mów: „Hasta la vista, baby!” . Górka mięśni napędzana miłością do świata. Jej pasje to: bieganie, mordowanie szarpaczków, bieganie, mordowanie Jabola, bieganie.

Gin – PB 3,50s
Border Whippet
Ten oto rudy młodzieniec zgodnie z rodzinną tradycją od urodzenia pracuje na swoją sportową karierę. Z niecierpliwością oczekuje debiutu na zawodach. Gin to mieszanka niespożytej energii i czarującej osobowości jak na border whippeta przystało. To łamacz serc ludzi, których napotyka na swej drodze. A czy będzie też łamał rekordy? To się okaże już wkrótce.

Zoom – PB 3,61s
Border Whippet
Młodszy brat/klon biegającego kiedyś w drużynie Zet Zeta. Charakterologiczna kopia brata i tak samo kochający duże prędkości 🙂 Bieganie po łąkach i na treningach sprawia mu ogromną frajdę. W domowym zaciszu jest wiecznym dzieciakiem lubiącym wieczorem klapnąć na ludzkich kolanach. Szarpak i piłka to jego dwie miłości.

Fuks – PB 4,73s
Mix
Kundelek porzucony w lesie, znaleziony przez ludzi z Ośrodka ratującego dzikie zwierzęta. Fuksem trafił do nowych ludzi. Kocha biegać, kopać, tropić i tarzać się we wszystkim  co niedozwolone. Jego motto życiowe to „piła to życie”. 

Jetro – PB 4,69s
Złoty pies. Mix a’la toller. Wczoraj w schronisku dzisiaj na torze. Pies na muchy i komary, pogromca szybkich piłek. Dumny posiadacz wartościowej kolekcji szarpaków. Bezgranicznie oddany swojemu przewodnikowi, asertywny wobec reszty populacji ludzkiej. Poza flyballem kocha flyball.

Shape
border collie
Kuzyn Arszika, pies o złotym sercu, bardzo oddany. Niesamowicie skupiony na zadaniu, kiedy wchodzi na flyball cały świat przestaje istnieć, kocha analizę. Nieważne co robi, ważne, że z mamą! Kocha zgniatać ludzi i przytulać się, okazując im w ten sposób uczucia, nasze wesołe, mądre yeti!

Atreyu
borderwhippet
Syn Ratajki i Szejpa, bardzo kochający świat, z mamą na czele! Niesamowicie uroczy, uwielbia się przytulać, musi być blisko. Szybki i bardzo mądry szczeniak, szaleje za szarpakami, jak pracuje to na sto procent! Nasza flyballowa młodzież. Jak spanko – to pod kołderką!

Shira
American Staffordshire Terrier
Kolekcjonuje psich kumpli niczym pokemony. Mistrzyni kokietowania. Czasoumilacz i uspokajacz swojej matki-wariatki. Bardzo wrażliwa, delikatna, ale przy tym oszałamiająco inteligentna. Poza treningami śpioch-maruda. Między spaniem, a marudzeniem poprzez wokalizacje, doskonali swoją siłę perswazji „dej” podczas spożywania posiłków. Ambitna – wkrótce będzie potrafiła wyszczekać całe abecadło. Imię w rodowodzie – Fire on The Sky i będzie ogień, ale na torze !

Uszka to szelt przekonany o swoim kluczowym miejscu na świecie. Szarpie się jak stado dzikich suk, a całuje niczym motyl szukający nektaru. Urzeka subtelnością, staraniami by być idealną, imponuje pewnością własnych poglądów i bojowym duchem.

Some angels choose fur instead of wings.

Fiumka
Córka naszej fractalowej Kiri.
Kosmitka.
Jest bezkonkurencyjnie najsłodszym rudym pieskiem na świecie.
Najszczęśliwsza gdy może robić dzikie kółka po plaży.


Yoko
border collie
Sigma
Parson Russell Terrier
Rasa zobowiązuje, to dlatego Sigma zawsze wie lepiej 😉 Ponad wszystko kocha ludzi. Ludzi można lizać, można się z nimi bawić, ponownie można ich lizać i oczywiście lizać i się tulić! Nie lubi gdy pada deszcz, uwielbia być wszędzie i zawsze na pierwszym planie.

Milky
Od kanapowca do sportowca. Treningi flyballowe obudziły w nim głęboko skrywane instynkty, z miesiąca na miesiąc jest coraz szybszy i bardziej zaangażowany. I nie powiedział jeszcze ostatniego słowa!
Posiada wyjątkowy talent znalezienia się zawsze tam, gdzie akurat spada coś do jedzenia.
Oaza spokoju, jego motto życiowe- whatever.

Biegali z nami


Członkowie honorowi


Kolaboracja Gypsies, czyli połączenie klubów Fractal oraz TNT:

Trenowali we Fractalu: